fbpx

Akce

Akce
Teambuilding, Rozlučka, Párty...

Maximální kapacita je 28 lidí. Z toho 12 v odpočívárně a 16 hrajících (5 – Ztracené město, 6 – tajemství Paříže, 5 – Zkáza Černobylu)

...nebo akce se školou.

Únikové hry pomáhají budovat logické myšlení a spolupráci. Při hře se toho děti spoustu naučí a ještě si to parádně užijí. Učitel může vše sledovat pomocí kamer, nebo hrát s žáky 🙂

Prostorné zázemí a individuální přístup

Můžete jít na jednu hru, nebo si rovnou rezervovat celý Nest pro sebe! Pokud si to budete přát, zařídíme pro vás občerstvení, nebo cenu pro vítěze. Pro ty, kdo zrovna nehrají je připravená velkoplošná obrazovka naproti našemu modrému hnízdu (posezení).
Chcete u nás zůstat a posedět po hře? Připravit překvapení, dort, chlazené nápoje, přehrát video? Vše jsme schopni pro Vás zajistit. Sleva pro větší skupiny samozřejmostí!

Na výběr ze tří únikových her

Ztracené město, Paříž, nebo Černobyl. Vyberte si hru, která se vám líbí nejvíce. Rozdělte se na týmy a soutěžte o nejlepší skóre, nebo si je zahrejte rovnou všechny!

V centru Brna!

Naší velkou výhodou je výborná dostupnost. Jsme přímo v centru Brna. Co by kamenem dohodil od zastávky šaliny č.1, Hybešova.

Máte zájem?

Kontaktovat nás můžete pomocí e-mailu, nebo nám zavolat a na vše se zeptat. Pokud už víte i termín, můžete se rovnou rezervovat ZDE

nestescape@gmail.com +420 730 521 639