fbpx

Zkáza Černobylu

Zkáza Černobylu

Dokážete vyřešit největší jadernou katastrofu a zamezit šíření radiace? 

  • 2-5 hráčů

  • 60 minut

  • 1399 899Kč

Rezervace spuštěny! Hru si můžete zakoupit za speciální sníženou cenu (899 Kč místo 1399 Kč)!

Noční zkouška nouzových čerpadel nejde zrovna podle plánu. Možná jste jí přece jen měli odložit a počkat na příhodnější podmínky. Teď už je ale pozdě. Začínáte mít nepříjemný pocit, že víte, co bude náseldovat: Exploze reaktoru je nevyhnutelná. Kolik lidí dokážete zachránit a kolik jich zemře?

Styl:
Absolutní herní novinka. Neubíhá vám čas na celou hru, ale jednotlivé úkoly, takže nehrozí že se na jednom úkolu zaseknete na půl hodiny. Hrou vás provází silný příběh, který budete ovlivňovat svými činy. Čekají vás speciální efekty a za celou hru nebudete muset luštit kód k jedinému zámku.
 
Vybavení:
Hra nevyžaduje žádné speciální oblečení ani nic jiného. Důležitý je týmový duch a nadšení pro hru. Plynová maska a dozimetr výhodou 🙂
 
Průběh:
V prostředí čtvrtého bloku černobylské elektrárny se budete snažit dosáhnout co nejnižšího počtu obětí. Toho dosáhnete moudrými rozhodnutími a řešením logických úkolů. Hra je místy adrenalinová, ale fyzická zdatnost není potřeba. Mohou vás potkat úkoly při nichž se bude hodit malá míra zručnosti. Hra je bezpečná, veškerá nebezpečí jsou pouze simulovaná, ozáření se tedy nemusíte obávat.