fbpx

Zkáza Černobylu

Zkáza Černobylu

Obří exploze otřese základy. Černobyl je v plamenech! Kolik lidí dokážete zachránit?

 

2-5 lidí

899Kč

60 minut

Nová generace hry

Akce! Nyní jen za 899Kč pro celou skupinu místo 1399Kč!

Co vás čeká?

Adrenalin, napnuté nervy a zkouška TÝMOVÉ SPOLUPRÁCE. Ale především zábava!

Černobyl brzy vybuchne a jen vy můžete zamezit nesmírným ztrátám na životech. Hra vás během chvíle vtáhne do děje a vy si na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké to je být obsluhou jaderné elektrárny, když nejde všechno tak úplně podle plánu…

Co k tomu potřebuji?

Hra je v mnohém podobná populárním únikovým hrám, ale přináší nové prvky a lze ji hrát opakovaně.

Potřeba tedy není nic speciálního, kromě dobré nálady. Předchozí znalost Černobylu nehraje roli – hra vás se vším podstatným seznámí sama.

Koho můžu vzít s sebou?

Všechny kamarády, kteří mají rádi netradiční zábavu.

Hra se nachází v podkroví a dům nemá výtah, BOHUŽEL tedy není DOSTUPNÁ pro invalidy. Máte-li jakékoliv jiné zdravotní problémy (epilepsie, vážnější sluchové nebo zrakové postižení), konzultujte je S NÁMI PROSÍM předem. Hra také není vhodná pro malé děti, mohlY by se bát. KTERÉ dítě je malé a KTERÉ už to zvládne JE na zvážení rodičů.

Jak to probíhá?

Na jednu hodinu se ocitnete v prostorách elektrárny, těsně po jejím výbuchu. Snažíte se vyřešit co nejvíce akutních problémů, z nichž každý má svůj vlastní časový limit, takže nehrozí, že se někde zaseknete. Za nesplnění úkolu vám přibývají oběti, jejichž počet se snažíte mít co nejnižší. V některých místnostech občas vystoupá radicace tak vysoko, že je musíte urychleně opustit. Celou hrou vás prostřednictvím audiozáznamu provázejí vaši nadřízení, kteří vám vždy vysvětlí, co máte dělat. Některé úkoly mají více řešení a události ve hře reagují na vaše činy. Jedná se o intenzivní a napínavý zážitek.