fbpx

ILUMINÁTI

ILUMINÁTI

hra, která vám otevře oči

Věříte na chemtrails? Ještírky ukrývající se na Měsíci? Plochou Zemi? Očkování způsobující autismus? Nadnárodní korporáty ovládající globální virtuální bojiště? V TOM PŘÍPADĚ MÁTE PRAVDU!!
Ilumináti jsou skuteční a Vy máte jedinečnou možnost rozšířit jejich řady.
Na těchto zaručeně iluminátských stránkách si můžete objednat speciální kufr obsahující veškerá iluminátská tajemství. Ten Vám následně diskrétně předá náš zmocněnec na místě, které si s ním domluvíte.
Podobně jako u únikových her jde 
i zde o rozluštění všech hádanek, týmovou spolupráci a překonání všech nástrah až do cíle. Zásadním rozdílem je, že tuto hru si můžete zahrát naprosto kdekoliv! Celá se totiž ukrývá v kufru, který Vám zapůjčíme a po dohrání nám ho opět vrátíte.

 

1-8 lidí

Doporučeno, skutečný počet není nijak omezen.

1200Kč

80 minut

Přibližný čas hry. Čas není nijak omezen.

hru si zahrajete kdekoliv

Na nejbližších 48 hodin si můžete hru rezervovat telefonicky zde: +420 730 521 639

Hru je možné si buď vyzvednout a po dohrání vrátit na naší provozovně (Hybešova 29), nebo vám ji doneseme až k vám domů!

//
Termín považujte za platný, jakmile vám pošlem jeho potvrzení. Chcete-li si hru zapůjčit do 48h od objednávky, zavolejte nám prosím na +420 730 521 639.
//
Základní cena za půjčení hry je 1200Kč. Při rezervaci delší než tři dny je za každý další den účtován poplatek 100Kč. Při převzetí je nutné složit vratnou zálohu 1000Kč.
Při doručení až domů je účtován poplatek 100Kč. Hru doručujeme po Brně.
Můžete nás najít na našem partnerském portálu escape-games.cz