ZKÁZA ČERNOBYLU

ZKÁZA ČERNOBYLU

Dějiště nejslavnější jaderné havárie

Když místností otřese obří exploze, začínáte tušit, že tohle nebude běžná noční směna. Se svými soudruhy máte jen 60 minut, abyste zamezili mnohem větší katastrofě a zachránili co nejvíce lidí. Začíná boj o život s časem a neviditelnou radiací.

Zkáza Černobylu je akční úniková hra a prověří Vaši schopnost jednat v krizových situacích. Čekají Vás bohaté audiovizuální efekty, strhující prostředí a detailně zpracovaný příběh, který Vás vtáhne do děje. Hru nedoporučujeme dětem do 15 let – více informací naleznete v sekci častých dotazů.

2-5 lidí

1600Kč / skupina

60 minut

Nová generace hry

Simulátor černobylské havárie

Tahle hra tak úplně úniková není. Na každý úkol budete mít vlastní časový limit, po jehož uplynutí se automaticky přesouváte k dalšímu úkolu. Čím šikovnější v jednotlivých úkolech budete, tím více lidí můžete zachránit. Tato mechanika přidává do hry novou úroveň výzvy a zároveň zaručuje, že si každý člen týmu užije hru celou. Takže i když si s něčím nebudete vědět rady, tak vás to nezastaví.

Bohatý audiovizuální zážitek

Hra má speciální hudební doprovod, přizpůsobený konkrétní situaci, který vás zaručeně vtáhne do děje. O stavu elektrárny vás informují nejrůznější displeje a kontrolky, technika vlivem radiace přestává fungovat a ve strojovně uniká radioaktivní mlha. Jako všechny naše únikovky i tuto hru neustále vylepšujeme, aby dosahovala nejmodernějších standardů.

Důraz na příběh

Celou simulací vás provází povely vašich nadřízených, které Vám zároveň sdělují, co dál. Každý úkol má své příběhové zasazení a jasné vysvětlení, nic neděláte “jen tak”. Příběh samotný replikuje skutečné události během havárie a těsně po ní. Samozřejmě s nezbytnou dávkou úprav pro lepší hratelnost.

Úkoly zářící originalitou

Každý úkol je navržen speciálně pro tuto hru, takže je opravdu jinde nenajdete. Snažili jsme se maximálně využít originální principy a neotřelé prvky, abychom stvořili pestrý mix hádanek, z nichž se každá zaměřuje na něco trochu jiného. Dohromady tak dávají zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat!


Platby v provozovně přijímáme jak v hotovosti, tak bezkontaktně. Dále akceptujeme také kryptoměny pomocí vybraných peněženek (Elly, Bitcoin.com, Binance), karty a poukázky Edenred (Benefits, Compliments, Sport & Kultura, Multi) a Sodexo (Dárkový Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Flexi Pass CARD, eVoucher).

Můžete nás najít také na našem partnerském portálu escape-games.cz a na skvělém portálu kudyznudy.cz

Přejít nahoru