TAJEMSTVÍ PAŘÍŽE

TAJEMSTVÍ PAŘÍŽE

Romantická atmosféra s detektivní zápletkou

Když je ukraden další obraz, tentokrát slavná “Terasa kavárny v noci”, Váš tým má jasno! Máte spadeno na jistého bohatého pařížského zloděje, který díky svým vazbám na politiky již dlouho uniká spravedlnosti. Se setměním se vydáváte do jeho bytu zajistit obraz i důkazy, avšak jakmile zaklapnou dveře, zjišťujete, že na Vás byl více než připraven….
Tajemství Paříže je klidná úniková hra s množstvím úkolů, přičemž řada z nich lze řešit zároveň. Hra je zařízena v klasickém stylu únikových her – koho ale neodradí množství zámků, toho čeká spousta originálních hlavolamů. Pro další informace kdyžtak můžete mrknout do sekce častých dotazů.

2-6 lidí

1100Kč – 2 hráči
1300Kč – 3 a více

(cena je uvedena za celý tým)

70 minut

Výborné pro velké týmy

Ideální zábava pro velké týmy

Tuhle hru vzhledem k obtížnosti doporučujeme spíše pro větší týmy, ale určitě si ji užijete ve dvou až šesti hráčích. Úkoly lze řešit paralelně a nikdo se tak nebude nudit. Celá hra se nachází v jedné místnosti a budete tak spolu moct po celou dobu výborně komunikovat. I proto je tahle hra výbornou volbou pro rozlučky se svobodou či teambuildingové akce, kterých se zde již odehrálo opravdu hodně!

Romatická atmosféra

Hra má stylový hudební podkres, ušitý přímo na míru, který vás zaručeně vtáhne do děje. Zlodějův byt plný umění navodí pařížskou atmosféru doplněnou výhledem z okna na Eiffelovu věž! (bohužel ne skutečný – stále zůstanete v Brně) Umění pro tuto hru bylo zapůjčeno od specializované firmy slavneobrazy.cz

Vychytralý zloděj umění

Zloděj přelstil už mnoho detektivů a je na vás dobře připraven. Skoro to vypadá, že jeho vrcholné umělecké dílo je počet neúspěšných dobrodruhů, kteří se ho pokusili dopadnout. Budete vyjímkou, nebo se stanete jeho “une œuvre d’art suprême”?

Úkoly zářící originalitou

“Tajemství Paříže” není jen tak obyčejná úniková hra. Každý úkol je promyšlený a originální, což zaručuje unikátní zážitek. Těšte se na množství různorodých hlavolamů, které vás budou bavit a zároveň vás přinutí přemýšlet mimo zaběhnuté koleje.


Platby v provozovně přijímáme jak v hotovosti, tak bezkontaktně. Dále akceptujeme také kryptoměny pomocí vybraných peněženek (Elly, Bitcoin.com, Binance), karty a poukázky Edenred (Benefits, Compliments, Sport & Kultura, Multi) a Sodexo (Dárkový Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Flexi Pass CARD, eVoucher).

Můžete nás najít také na našem partnerském portálu escape-games.cz a na skvělém portálu kudyznudy.cz

Přejít nahoru