KONEC SVĚT(L)A

KONEC SVĚT(L)A

Svět se stále více noří do temnoty

Ze světa mizí poslední zbytky světla a všechno se postupně halí do tmy. Bariéra, která chrání náš svět před světem věčné nicoty povoluje a Temnota sama se vrací na tento svět, aby dokončila, co před tisíci lety začala.

Vyzbroj se bystrou myslí a týmem o celkovém počtu 2-5 dobrodruhů a vydej se zachránit svět, než bude vše ztraceno.  Čeká na Tebe únikovka s mrazivou atmosférou plná magie s využitím moderních technologií a funkční kouzelnické hůlky. Nejen ohledně účasti dětí prosím mrkni do sekce častých dotazů.

2-5 lidí

1600Kč / skupina

60 minut

Funkční kouzelnická
hůlka

Magická výprava do podsvětí

V únikové hře KONEC SVĚT(L)A na vás čeká temná krypta, kterou se budete probíjet s pomocí magické hůlky. Záleží jen na vás, jak dobře ji ovládnete – pomocí rozpoznávání pohybů vám umožní vyvolávat živly a bojovat s nástrahami, které se v chrámu temnoty nachází. Jedná se o na míru navrženou technologii, se kterou se jinde nesetkáte.

Bohatý audiovizuální zážitek

Hra má temný hudební podkres, ušitý přímo na míru, který vás zaručeně vtáhne do děje. Mnoho úkolů je mechanických, jinde vás zase překvapí speciální světelné a zvukové efekty. Všudypřítomné přítmí doplňuje děsivou atmosféru a ponoří vás tak hlouběji do magického světa, kde děsy, starší než čas sám, pohlcují veškeré světlo.

Důraz na zážitek

Hra neobsahuje množství textu a příběh je podáván maximálně vizuálně podle motta: “Ukaž – neříkej!”. Jak je v našich hrách obvyklé, nesnažíte se dostat z místnosti – vaším cílem je najít a porazit temnotu! Ta se však jen tak odradit nedá. Podaří se vám to, nebo propadnete šílenství?

Naše nejnovější hra

Hru jsme sestavovali za doby Covidu. Měli jsme tak spoustu času s každým úkolem si opravdu vyhrát a zároveň zkušenosti z našich ostatních her. I když všem našim hrám věnujeme stejnou péči, myslíme si, že tyto skutečnosti se na hře projevily a je tak jednou z nejpropracovanějších, kterou u nás můžete najít.


Hra obsahuje blikající světelné efekty, není tedy vhodná pro epileptiky a může způsobovat problémy lidem s určitými specifickými zrakovými problémy (například po operaci očí). Účast dětí na hře s námi předem konzultujte. Platby v provozovně přijímáme jak v hotovosti, tak bezkontaktně. Dále akceptujeme také kryptoměny pomocí vybraných peněženek (Elly, Bitcoin.com, Binance), karty a poukázky Edenred (Benefits, Compliments, Sport & Kultura, Multi) a Sodexo (Dárkový Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Flexi Pass CARD, eVoucher).
Můžete nás najít také na našem partnerském portálu escape-games.cz a na skvělém portálu kudyznudy.cz
Přejít nahoru