Teambuilding, rozlučka, párty…

Maximální kapacita je až 28 lidí. Z toho až 21 hrajících ve 4 různých tematických místnostech a až 7 na posezení u recepce se stolkem, přenosnou hrou Ilumináti, občerstvením a televizí, na kterou můžeme cokoliv promítnout z počítače.

Školní akce

Únikové hry pomáhají rozvíjet logické myšlení a schopnost týmové spolupráce – proto obzvláště školním akcím rádi poskytujeme slevy. Při hře se toho totiž děti spoustu naučí a ještě si to parádně užijí. Učitel může vše sledovat pomocí kamer nebo hrát s žáky. 

Prostorné zázemí a individuální přístup

Můžete jít na jednu hru nebo si rovnou rezervovat celý Nest pro sebe! Pokud si to budete přát, zařídíme pro vás občerstvení nebo cenu pro vítěze. Pro ty, kdo zrovna nehrají, je připravená velkoplošná obrazovka naproti našemu modrému hnízdu (posezení).
Chcete u nás zůstat a posedět po hře? Připravit překvapení, dort, chlazené nápoje, přehrát video? Vše jsme schopni pro Vás zajistit. Sleva pro větší skupiny samozřejmostí! 

Na výběr ze čtyř her

V centru Brna!

Naší výhodou je výborná dostupnost. Jsme přímo v centru Brna – 10 minut pěšky od Hlavního nádraží. Co by kamenem dohodil od zastávky Hybešova (šaliny č. 1 a 2) a necelých 5 minut pěšky od parkovacího domu PINKI PARK na ulici Kopečná a podobně daleko od parkoviště u sv. Anny.

Máte zájem?

našem rezervačním systému můžete mrknout, kdy máme ve zvolených hrách volno – ale samotnou objednávku na hromadnou akci
s námi prosím proberte přes e-mail nebo po telefonu, ať doladíme všechny detaily – my Vám pak rádi objednáme všechny hry na stejný čas.
Přejít nahoru