fbpx

Ztracené město

Ztracené město

Mnoho dobrodruhů už pátralo po Ztraceném městě – žádný ale zatím neuspěl!


  • 2-5 hráčů
  • 60 minut
  • 700Kč – 2 osoby, 1200Kč – 3 a více
  • Klimatizováno
  • Obtížnost:

         

Prastaré legendy praví, že je daleko v africké džungli skryto ztracené a dávno zapomenuté město. V tomto městě se údajně ukrývá bohatství nevyčíslitelné hodnoty, na jehož hledání si vylámal zuby už nejeden zkušený lovec pokladů. Dokážete prolomit zapeklité šifry, jimiž město vybavili jeho dávní stavitelé, a objevit tajemství Ztraceného města?

 
Styl:
Lineární hra (většinu úkolů lze plnit pouze v určeném pořadí) s důrazem na příběh.
Pokud Vám nejde jen o množství otevřených zámků, ale zajímá Vás, jak bude příběh postupovat, případně rádi využijete malých nápověd, které ukrývá – pak je tato hra přesně pro Vás!
 
Vybavení:
Hra nevyžaduje žádné speciální oblečení ani nic jiného. Důležitý je týmový duch a nadšení pro hru. 
 
Průběh:
Tým bude zamčen do místnosti. Úkolem týmu je dostat se za 60 minut z místnosti ven. Je to zdánlivě jednoduché, v místnosti je ovšem spousta logických hádanek, záhad a úkolů. Místnost prověří schopnost týmu spolupracovat, přemýšlet nad úkoly a pochopit spojitosti. Především ale zažijete skvělé dobrodružství!
 
Hra je vylepšeným rebootem hry Ztracené město od Locksmith Escape. Oproti původní hře Vás čeká cca 40% nových úkolů, nové kulisy, nová zvuková stopa a zcela nový příběh.