fbpx

Ztracené město

Ztracené město

Mnoho dobrodruhů už pátralo po Ztraceném městě – žádný ale doposud neuspěl!

2-5 lidí

700 - 1200Kč

60 minut

vhodné i pro děti

700Kč – 2 hráči      1200Kč – 3-5 hráčů
lehká až střední obtížnost

Na co se těšit?

Domorodci, vodopád a džungle jako živá!

Prastaré legendy praví, že je daleko v africké džungli skryto ztracené a dávno zapomenuté město. V tomto městě se údajně ukrývá bohatství nevyčíslitelné hodnoty, na jehož hledání si vylámal zuby už nejeden zkušený lovec pokladů. Dokážete prolomit zapeklité šifry, jimiž město vybavili jeho dávní stavitelé, a objevit tajemství Ztraceného města?

Styl hry

Lineární hra (většinu úkolů lze plnit pouze v určeném pořadí) s důrazem na příběh.
Pokud Vám nejde jen o množství splněných úkolů, ale zajímá Vás, jak bude příběh postupovat, případně rádi využijete malých nápověd, které ukrývá – pak je tato hra přesně pro Vás! Místnost je bohatě tématicky vyzdobena a přináší do detailu propracovaný příběh. Místnost není děsivá a obtížností je vhodná i pro méně zkušené hráče a děti.

 

Koho můžu vzít s sebou?

Všechny kamarády, kteří mají rádi netradiční zábavu.

Hra se nachází v podkroví a dům nemá výtah, bohužel tedy není dostupná pro invalidy. Máte-li jakékoliv jiné zdravotní problémy (epilepsie, vážnější sluchové nebo zrakové postižení), konzultujte je s námi prosím před návštěvou hry.

Co je to úniková hra?

Tým bude zavřen do místnosti. Úkolem týmu je dostat se za 60 minut z místnosti ven. Je to zdánlivě jednoduché, v místnosti je ovšem spousta logických hádanek, záhad a úkolů. Místnost prověří schopnost týmu spolupracovat, přemýšlet nad úkoly a pochopit spojitosti. Především ale zažijete skvělé dobrodružství!

Můžete nás najít na našem partnerském portálu escape-games.cz