fbpx

Zkáza Černobylu

Zkáza Černobylu

Obří exploze otřese základy. Černobyl je v plamenech! Kolik lidí dokážete zachránit?

 

2-5 lidí

899Kč

60 minut

Nová generace hry

Akce! Nyní jen za 899Kč pro celou skupinu místo 1399Kč!

Co vás čeká?

Adrenalin, spolupráce, ale především zábava!

Černobyl brzy vybuchne a jen vy můžete zamezit nesmírným ztrátám na životech. Hra vás během chvíle vtáhne do děje a vy si na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké to je být obsluhou jaderné elektrárny, když nejde všechno tak úplně podle plánu…

Je pro mě hra vhodná?

Hra je podobná únikovým hrám, ale přináší zcela nové prvky.

Potřeba není nic speciálního. Předchozí znalost Černobylu nehraje roli – hra vás se vším podstatným seznámí sama. Hra má silnou atmosféru, ale neobsahuje lekavé momenty. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, nebo na hru plánujete vzít děti, konzultujte to s námi prosím před hrou. Zvláště malé děti by se mohly bát.

Na co se můžete těšit?

Interaktivní průvodce

Celou hrou vás provází audio průvodce, který reaguje na vaše činy a dodává hře na autentičnosti.

Nejedná se o komedii

Hra nabízí silnou atmosféru a po jejím dokončení se budete cítit, jako byste v Černobylu opravdu byli. Zamyšlení nad tím, jak to tenkrát vážně bylo, se přímo nabízí..

Speciální efekty

Světla, zvuky, mlha a radiace (fiktivní). A v jaké jiné hře můžete ovládat robotické rameno? 🙂

Originální herní systém

Každý úkol má svůj vlastní časový limit. Cílem není dokončit hru co nejrychleji, ale zachránit co nejvíce lidí! Některé úkoly mají více řešení a na opravdu dobré týmy čekají bonusové úkoly. Nudit se nebudete, ať jste začátečník, nebo zkušený únikář.

Skupinová hra, při níž je skupina hráčů zavřena do místnosti a řešením logických, mechanických a jiných hádanek se snaží v časovém limitu dostat ven, případně splnit nějaký jiný úkol. Hra se hraje v reálném světě (nejedná se o počítačovou hru, či virtuální realitu).
Při hře není vyžadována fyzická zdatnost. Nejnáročnější část hry je vyjít k nám do patra 🙂

Nic. Přijďte oblečení do toho, co je vám pohodlné.

Zážitek může být stejně, nebo i více intenzivní než návštěva kina. A hlavnímy hrdiny jste vy! Navíc  je vám po celou dobu hry k dispozici průvodce na telefonu. Tudíž myslíme, že to za ty peníze vážně stojí 🙂

V klidu, je to jen hra, pokud se někde zaseknete, je vám k dispozici nápověda na telefonu (zdarma). A pokud nevyhrajete, ničemu to nevadí – nebudete první ani poslední. Ven vás samozřejmě pustíme i tak.
Hra je nebezpečná zhruba stejně jako pohyb po vašem obýváku.

Nedávno jsme měli možnost s kolegy vyzkoušet mezi prvními novou hru s tématikou Černobyl. Musím říct že hra je opravdu velmi zdařilá. Celou myšlenku únikových her se nový provozovatel Nest Escape pokusil pojmout úplně jinak a dosti netradičně. Za mě to byl skvělý krok a hráče se povedlo zasadit do jiného prostředí a průběhu hry s poměrně odlišnou myšlenkou, než na kterou jsme zvyklí z tradičních únikových her Jen tak dál klukům držím palce a těším se s čím novým opět příjdou !
Richard Novozámský
recenze z Facebooku
Můžete nás najít na našem partnerském portálu escape-games.cz