Jak obtížné jednotlivé hry jsou?

Každá z našich her je něčím specifická a tím může být pro některé hráče jednodušší a pro některé těžší. Průměrně je obtížnost střední, ale níže si můžete přečíst více informací o konkrétní náročnosti našich her:

ZTRACENÉ MĚSTO
ZTRACENÉ MĚSTO je naše nejjednodušší hra, obtížnost kvalifikujeme jako lehkou až střední. I přes to však na hráče čeká řada hádanek, hlavolamů a úkolů, takže i ZTRACENÉ MĚSTO většinu týmů potrápí.

TAJEMSTVÍ PAŘÍŽE
Hádanky v TAJEMSTVÍ PAŘÍŽE nejsou těžší než ve ZTRACENÉM MĚSTĚ, ale je jich mnohem víc – výhodou je, že se často dá řešit více úkolů zároveň. Abyste tuto hru zvládli v limitu, určitě se bude hodit sehraný tým.

KONEC SVĚT(L)A
V KONCI SVĚT(L)A se vypravíte do temného chrámu – hru bude stěžovat strašidelná atmosféra a symbolické zadání úkolů. Samotné úkoly jsou však středně náročné, takže pokud máte pro strach uděláno, jistě to zvládnete!

ZKÁZA ČERNOBYLU
Jednotlivé úkoly ve ZKÁZE ČERNOBYLU nejsou těžší než v ostatních hrách, ale obtížnost se liší tím, že pro každý jednotlivý úkol platí striktní časový limit – tato hra proto bude lehčí pro ty, kdo zvládnou pracovat pod tlakem, a těžší pro ty, kteří raději bez jakéhokoliv časového nátlaku postupně luští jednotlivé úkoly. Navíc se do toho hráči musí potýkat s nebezpečím radiace, které řešení úkolů ještě více komplikuje.

Přejít nahoru